У Києві можуть з'явитися площа Нємцова і бульвар Гавела

17:12, 13 травня 2016
Київ
196 1

На офіційному сайті київської влади почалося електронне голосування за кілька пропозицій про перейменування на карті міста.

Фото УНИАН

Так, пропонується назвати на честь російського опозиціонера Бориса Нємцова безіменну площу на перетині проспекту Володимира Маяковського та вулиці Теодора Драйзера у Деснянському районі.

Свою позицію щодо цього проекту всі бажаючі можуть висловити, зайшовши в рубрику "Обговорення перейменувань вулиць" або за посиланням http://projects.kievcity.gov.ua

Обговорення триватиме до 13 липня.

Також на сайті КМДА оприлюднено проект про перейменування вулиці Перспективної в Печерському районі на вулицю Ігоря Брановицкого - українського військового, учасника війни на сході України, захисника Донецького аеропорту, лицаря Ордена "Народний Герой України" (посмертно).

Крім того, серед інших оприлюднених сьогодні для обговорення проектів:

- про перейменування вулиці Софії Перовської у Шевченківському районі на вулицю Євгенії Мірошниченко - відомої радянської та української оперної співачки;

- про перейменування бульвару Івана Лепсе у Солом'янському районі на бульвар Вацлава Гавела - чеського політика та громадського діяча, дисидента, критика комуністичного режиму;

- про перейменування вулиці Депутатської у Святошинському районі на вулицю Петра Балабуєва - Героя України, доктора технічних наук і професора.

Читайте такожУ Києві хочуть перейменувати Московську площу та проспект Возз'єднання

Крім того, пропонується проголосувати за проекти рішень про найменування ще двох об'єктів Києва. Так, безіменну площа на перетині вулиць Маршала Малиновського і Добрининської в Оболонському районі пропонують назвати на честь Леоніда Телятникова - офіцера-пожежного, який брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, Героя Радянського Союзу; а скверу на розі Стратегічного шосе і проспекту Науки у Голосіївському районі присвоїти назву "Сквер імені волонтерів АТО".

Обговорення цих проектів триватиме до 13 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter