Жителям Києва та Одещини розіслали "помилкові" платіжки зі значно завищеними тарифами

12:29, 16 листопада 2016
Київ
213 0

У Києві та Одеській області підприємства виставили неправильні рахунки за користування газом та житлово-комунальними послугами, тому найближчим часом буде здійснено перерахунок.

Жителям Києва та Одещини пообіцяли зробити перерахунок  / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко перед засіданням уряду.

«На жаль, ми маємо неприємну ситуацію, зокрема в місті Києві і в Одеській області, де відповідні підприємства виставили неправильні рахунки за користування газом та житлово-комунальними послугами. На сьогодні фактично призупинено надсилання платіжок, зокрема в місті Києві. Їх розіслали людям тільки на рівні 15 %, тому що знайшли відповідні помилки, і в них були значно завищені тарифи на послуги ЖКГ», – сказав Розенко.

Читайте також"З цим не треба гратися": Гройсман пригрозив кримінальною відповідальністю за завищені комунальні платіжки

Він висловив сподівання, що після відповідної реакції уряду ті підприємства, які виставили такі платіжки, зроблять відповідні перерахунки.

«Я знаю, що найближчим часом має бути офіційна заява цих підприємств, чому були некоректно виставлені рахунки: зокрема не було враховано сезонний фактор і те, що температура не була нижче норми. Відповідні корегуючі коефіцієнти не були застосовані. Це є великим порушенням», – уточнив віце-прем’єр.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter