КМДА зобов'язала "Київенерго" здійснити перерахунок помилково нарахованих сум у платіжках за опалення

15:29, 16 листопада 2016
Київ
141 0

Міська влада доручила ПАТ «Київенерго» здійснити перерахунок сум за опалення, які були нараховані помилково. Зокрема, йдеться про 8% будинків, де встановлені лічильники, але з різних причин нарахування здійснювалися за нормативом.

Фото УНІАН

Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба столичної влади.

«Ми надамо роз’яснення щодо принципів нарахувань за опалення в жовтні для кожної категорії будинків – як із лічильниками, так і без них. Сьогодні Київ має найбільшу кількість будинків, які розраховуються за показаннями будинкових приладів обліку – понад 90%. Із них 8% будинків цього місяця отримали помилкові нарахування за нормативом. Наступного місяця «Київенерго» здійснить відповідні перерахунки на основі показань лічильників», – сказав заступник голови КМДА.

Читайте також"Київенерго" вирішило звалити провину за "дикі" жовтневі платіжки на холодну погоду

Пантелеєв повідомив, що в будинках, які не оснащені приладами обліку, розрахунок вартості здійснюється згідно із Постановою Кабінету Міністрів України № 1037 від 19.12.2015 р.

За його словами, документ передбачає, що плата за опалення визначається на основі температурного коефіцієнту, який розраховується на підставі температури зовнішнього повітря та кількості діб надання послуги у жовтні.

Пантелеєв зауважив, що кияни, які не згодні з нарахуваннями за тепло, можуть звернутися на низку гарячих ліній.

Читайте такожКияни отримують рахунки за опалення із завищеними сумами через помилки в розрахунках

«Теплопостачальні організації повинні роз’яснити кожну платіжку, якщо у людей виникають сумніви. А де допущено помилки – здійснити перерахунок. Просимо звертатися за телефонами 1551, (044) 205 73 37 (з мобільного), 1557, (044) 500 1557 (з мобільного), 1588», – підкреслив Пантелеєв.

Заступник голови КМДА нагадав, що місто продовжує встановлення приладів обліку в будинках.

«До кінця поточного року в усіх будинках, що знаходяться в управлінні міста, ОСББ і ЖБК, будуть встановлені лічильники. До зняття показань ми залучаємо і киян, щоб вони контролювали обсяги спожитого тепла», – підкреслив Пантелеєв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter