У Києві цього року планується розпочати будівництво метро на Виноградар

15:00, 01 лютого 2017
Київ
342 0

Вже наприкінці року ми плануємо розпочати будівництво метро на Виноградар і протягом трьох років ввести в експлуатацію дві нові станції метрополітену  – «Проспект Правди» і «Мостицька». 

Мер зауважив, що наразі здійснюється розробка проекту будівництва і необхідні експертизи / kievcity.gov.ua

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виїзної наради щодо перспективи будівництва метро на Виноградар, яка відбувалася в тунелі біля станції метро «Сирецька».

«Багато людей мешкають на Виноградарі та мікрорайон продовжує розвиватися й потребує зручного сполучення з іншими районами міста. Метро – один із найбільш зручних і швидких видів громадського транспорту. І столичний метрополітен повинен далі розвиватись, повинні будуватись нові станції. За розрахунками, близько 60 тисяч мешканців Виноградарю користуватимуться метрополітеном», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зауважив, що наразі здійснюється розробка проекту будівництва і необхідні експертизи, та вже в грудні планується розпочати будівництво метро на Виноградар.

«За попередніми розрахунками, станції «Мостицька» і «Проспект правди» ми можемо відкрити протягом трьох років. Ці дві станції будуть продовженням цього тунелю до Вітряних гір», – сказав Київський міський голова.

Відповідаючи на запитання щодо вартості, мер зазначив, що будівництво двох станцій метрополітену орієнтовно коштуватиме 5 млрд грн.

Читайте такожКиїв прагне залучати інвесторів у інфраструктурні проекти в українській столиці - Кличко

Мер Києва також зауважив, що в січні під час Давоського форуму зустрічався з керуючим директором Європейського банку реконструкції і розвитку з питань інфраструктури Томасом Майєром. І той наголосив, що ЄБРР зацікавлений, зокрема, і в проектах із будівництва метро.

«ЄБРР виявляє зацікавленість у тому, аби долучитися до фінансування будівництва метро», – сказав Віталій Кличко.

Говорячи про перспективи будівництва метро на Троєщину, Київський міський голова підкреслив, що це можливо тільки після добудови Подільсько-Воскресенського мосту. І над цим проектом столична влада зараз активно працює, залучає інвестиції, щоби запустити міст.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter