Київська влада просить батьків пильнувати за активністю дітей у соцмережах

17:07, 21 лютого 2017
Київ
131 0

За інформацією правоохоронних органів, близько 13 тисяч дітей в Україні середнього та старшого шкільного віку зареєструвалися в певних соціальних групах, які підштовхують їх до суїцидальних настроїв. 

Батьків просять більше спілкуватися з дітьми / dic.academic.ru

У Києві з кінця січня минулого року в закладах освіти із залученням професійних психологів проводяться профілактичні бесіди – як з дітьми, так і з їхніми батьками. Про це під час щотижневого брифінгу повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

Читайте такожВбивчий квест у Маріуполі: загибла дівчина стала першою в Україні жертвою "груп смерті"

«Як відомо, до України дійшли певні соціальні групи, які підштовхують дітей до суїцидальних намірів. Ми стикнулися з добре підготовленою організацією, з оперативною зміною серверів, а також із серверами, які розміщені за межами України», – зазначив керівник апарату КМДА.

Сьогодні Департамент Кіберполіції Національної поліції України працює у Києві в тісній співпраці з міськими службами. Фахівці проінструктовані та готові надати будь-яку допомогу у вирішенні таких проблем, проте ані поліція, ані школа не може замінити дітям батьків: раннє виявлення подібних ситуацій залежить винятково від них.

«Хочу звернути вашу увагу на цю проблему, насамперед, як батько. Я дуже прошу батьків сьогодні проявити особливу пильність і при будь-яких підозрах щодо участі дітей у подібних групах проводити з ними профілактичні бесіди вдома, а також звертатися до фахівців психологічних і соціальних служб, медиків і педагогів. На жаль, минулі вихідні показали, що це не марна загроза, проте ми переконані в тому, що є можливість запобігти будь-якій критичній ситуації при оперативному реагуванні та роботі на випередження», – наголосив Володимир Бондаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter