Кличко візьме участь у з’їзді Європейської народної партії

11:22, 28 березня 2017
Київ
59 0

Цьогоріч у з’їзді ЄНП візьмуть участь понад 2 тисячі учасників із 40 європейських країн.

Віталій Кличко / Фото УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко візьме участь у щорічному з’їзді Європейської народної партії, який відбудеться на Мальті з 28 до 30 березня, повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, Віталій Кличко візьме участь у роботі пленарної сесії з’їзду, а також проведе двосторонні зустрічі з єврокомісаром із питань європейської політики сусідства та питань розширення, віце-президентом ЄНП Йоханесом Ханом, головою Європейської Ради Дональдом Туском, головою Комітету із закордонних справ Європейського Парламенту Девідом Макалістером, депутатом Європейського Парламенту Елмаром Броком, іншими європейськими політиками.

Цьогоріч у з’їзді ЄНП візьмуть участь понад 2 тисячі учасників із 40 європейських країн. Головною темою обговорень на партійному форумі стане майбутнє Європи в умовах неконтрольованої міграції, терактів, воєн на Близькому Сході, агресії Росії, проблеми економічної і соціальної нерівності, породженої глобалізацією. Європейська Народна Партія сьогодні об’єднує 79 партій із 41-ї країни і має найбільшу фракцію в Європейському парламенті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter