У КМДА заявили, що до 20 квітня у столиці не лишиться жодної незаконної газової заправки

17:06, 10 квітня 2017
Київ
523 1

​У столиці продовжується демонтаж автогазозаправних пунктів.

У КМДА обіцяють демонтувати незаконні газові автозаправки / Фото УНИАН

Відповідно до списку, який зареєстрований Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА і є у вільному доступі, на території міста залишилося 55 нелегально розміщених об’єктів. Про це під час щотижневого брифінгу розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Читайте такожУ Києві поліція посилила заходи безпеки

«За період із 25 березня до 10 квітня цього року в столиці демонтовано 236 незаконних автогазозаправних пункти, із них: 205 самодемонтовано власниками та 31 об’єкт демонтовано силами міста. Останні 55 незаконних заправних пункти ми плануємо демонтувати протягом 10 днів», – повідомив Володимир Бондаренко.

Із початку року силами міста спільно з Прокуратурою міста Києва демонтовано 93 незаконні АГЗП, а самодемонтовано власниками – 205 об’єктів.

Як зазначив керівник апарату КМДА, об’єкти, що залишилися, є найбільш безпечними, оскільки найнебезпечніші АГЗП були пріоритетними в демонтажі.

Нагадаємо, що всі демонтовані автогазозаправні пункти були встановлені з порушеннями безпеки, без дотримання норм законодавства та несли пряму загрозу життю та здоров’ю киян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter