Кличко анонсував приїзд до Києва фахівців зі Світового банку, які оцінять перспективні інфраструктурні проекти

18:29, 21 червня 2017
Київ
79 0

Корпорація готова надати Києву консультаційну підтримку і допомогу в різних напрямках.

За словами Кличка, фахівці оцінять інфраструктурні проекти для фінансування / kievcity.gov.ua

За кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації, які проаналізують й оцінять інфраструктурні проекти, перспективні для фінансування. Про таку домовленість заявив мер Києва Віталій Кличко у Монреалі після зустрічі з глобальним керівником із роботи з містами Міжнародної фінансової корпорації Оленою Бурганською.

Читайте такожКличко розповів, як розвиток прибережних територій у Києві збільшить кількість туристів (інфографіка)

«Відновлення інфраструктури міста – доріг, мостів, будівництво розв’язок – це сьогодні один із головних пріоритетів, куди ми вкладаємо багато коштів і куди залучаємо інвестиції, – зазначив Віталій Кличко. – І ми домовилися, що за кілька тижнів до Києва приїдуть фахівці Міжнародної фінансової корпорації. Зацікавленість у співпраці, у фінансуванні інфраструктурних проектів у корпорації є. І ми визначимо конкретні проекти, які втілило за допомоги IFC у Києві», – розповів після зустрічі мер Києва.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) є підрозділом Світового банку і працює із містами без держгарантій. Більшу частину коштів корпорація виділяє на будівництво доріг, мостів, транспортної інфраструктури. Також IFC працює через приватних партнерів.

Корпорація готова надати Києву консультаційну підтримку і допомогу в різних напрямах і стратегічно зацікавлена у фінансуванні проектів у Києві. До цього жодної угоди напряму з містами в Україні Міжнародна фінансова корпорація не укладала.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter