У Квітневому провулку на місці скандальної забудови заклали сквер

16:48, 24 жовтня 2011
Київ
0 0

Попов пообіцяв подальший благоустрій цієї зони

Київ. 24 жовтня. УНІАН. У Квітневому провулку в Києві на місці скандальної забудови заклали новий сквер та встановили дитячий майданчик.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської держадміністрації, 22 жовтня разом з мешканцями у висадженні дерев на місці, яке захищають від будівництва, взяв участь голова КМДА Олександр ПОПОВ.

Він зауважив, що до міської влади звернулись кияни, які проживають поряд з провулком, із проханням допомогти припинити на цій території будівництво та облаштувати сквер.

«Я із задоволенням підтримав ініціативу мешканців і долучився до благоустрою території. Уже сьогодні всі разом ми висадили тут перші дерева та встановили дитячий майданчик. Переконаний, що цей сквер стане першим кроком, з якого, я думаю, метр за метром розпочнеться і благоустрій прилеглої території», - сказав О.ПОПОВ.

Як повідомлялося, протистояння мешканців будинків №№10-12 Квітневого провулку та фірми, яка намагалася побудувати на місці зеленої зони площею 0,31 га торгово-розважальний центр, тривало п’ять років.

В КМДА зазначають, що О.ПОПОВ підтримав позицію громади щодо цього скандального об’єкта. У липні цього року Київрада відмовила ТОВ «Гіппократ плюс» у поновленні договору оренди земельної ділянки. Голова КМДА доручив привести територію на місці скандального будівництва до належного стану.

Цієї суботи О.ПОПОВ пообіцяв, що міська влада й надалі підтримуватиме ініціативу киян у питаннях благоустрою міста.

«Лише об’єднавши зусилля влади і киян, ми зробимо наш Київ чистим і охайним. Ми повернемо йому звання зеленої столиці», – сказав голова КМДА.

Також О.ПОПОВ зазначив, що міська адміністрація найближчим часом запропонує депутатам Київради змінити призначення цієї території та надати їй статус скверу загального користування.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter