Попов запевняє, що метро в Києві активно розвиватимуть

10:23, 25 жовтня 2011
Київ
0 0

І не за рахунок подорожчання проїзду

Київ. 25 жовтня. УНІАН. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ заявив, що міська влада має багато планів щодо розвитку метро, але реалізовуватимуться вони не за рахунок подорожчання проїзду для киян.

Про це говориться в повідомленні прес-служби КМДА.

За словами О.ПОПОВА, розвиток столичного метрополітену – одне з найбільш пріоритетних завдань, які перед собою поставила міська влада, і воно потребує системного та комплексного підходу.

Він зазначив, що зокрема на сьогодні уже фактично розпочато будівництво четвертої гілки метро (у напрямку Троєщини), завершуються роботи з уведення в експлуатацію станції «Виставковий центр». Наступного року міська влада планує здати ще дві станції у напрямку масиву Теремки.

О.ПОПОВ нагадав, що підписано Меморандум про співпрацю із Крюківським вагонобудівним заводом щодо реконструкції рухомого складу метрополітену. Розглядається питання будівництва наземного метро. Саме із метою ознайомлення так званого «легкого метро» голова КМДА відвідав минулого тижня м. Дубаї.

«У нас дуже багато планів щодо розвитку метро. Зазначу: їхня реалізація не відбуватиметься за рахунок киян. Запевняю вас, найближчим часом подорожчання проїзду не буде», – наголосив О.ПОПОВ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter