У школах з 1 лютого тимчасово призупинено навчання

12:56, 31 січня 2012
Київ
0 0

Поки до понеділка

Київ. 31 січня. УНІАН. З 1 лютого 2012 року, у столичних школярів, студентів училищ і технікумів, а також комунальних вишів І-ІІ рівнів акредитації розпочинаються вимушені канікули.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, тимчасове призупинення занять в освітніх закладах оголосили у зв’язку із зниженням температури в Києві. Адже за прогнозами Гідрометцентру уже в середу показники термометрів сягнуть 28° С з позначкою мінус. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ напередодні підписав відповідне розпорядження.

«Нам природа влаштувала екзамен, який ми обов’язково повинні витримати і скласти з позитивною оцінкою. Тільки-но завершились снігопади, як вдарили морози. Давно уже не було такого, щоб температура знижувалася до -28 градусів за Цельсієм. Тому ми змушені будемо відпустити всіх наших дітей, зі шкіл та ПТУ, і вони відпочиватимуть щонайменше до понеділка», – повідомив О.ПОПОВ.

Згідно з відповідним розпорядженням, занять у школах не буде до 5 лютого, утім, за словами голови КМДА, якщо морози не спадуть за тиждень – канікули продовжать. Водночас, О.ПОПОВ доручив головам районних держадміністрацій впродовж цих днів виконати усі необхідні роботи, аби забезпечити навчальні заклади столиці безперебійним теплом та гарячим водопостачанням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter