Місту повернуто 21 га зеленої зони в урочищі Покал

11:56, 15 лютого 2012
Київ
3 0

Суд скасував рішення Київради

Київ. 15 лютого. УНІАН. Рішенням Господарського суду міста Києва 13 лютого було задоволено позов прокуратури і скасовано рішення Київської міської ради про надання ТОВ «Еквілібріум трейд» для будівництва готельно-офісного торговельного комплексу земельної ділянки площею 21,6 га на Наддніпрянському шосе у Голосіївському районі столиці за рахунок території зеленої зони урочища Покал.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Як повідомляв УНІАН, 20 грудня 2007 року Київрада прийняла рішення, згідно з яким 21 га на Наддніпрянському шосе, 2-А у Голосіївському районі було передано ТОВ «Еквілібріум Трейд» для будівництва, експлуатації та обслуговування готельно-офісного торговельного комплексу з наземними і підземними паркінгами. Вказана ділянка була вилучена з території зелених зон і переведена у фонд громадської забудови з відповідними змінами у програмі розвитку зеленої зони Києва до 2020 року.

У лютому 2010 року природоохоронна столична прокуратура порушила кримінальну справу щодо генерального директора ТОВ «Еквілібріум Трейд», з вини якого було знищено дерева на Наддніпрянському шосе.

У ході прокурорської перевірки із залученням фахівців Державної екологічної інспекції в м. Києві встановлено, що ТОВ «Еквілібріум Трейд», отримавши ордери на знесення сухостійних, аварійних та вітроломних дерев, впродовж 11-12 лютого 2010 року вирубали 480 дерев різних порід, які не підлягали вирубуванню, чим заподіяли збитків державі на суму понад 180 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter