Ліцей №100 буде реконструйовано та добудовано

09:26, 09 квітня 2012
Київ
0 0

Влада доручила прискорити темпи 

Київ. 9 квітня. УНІАН. Влада Києва з метою скорочення термінів робіт з добудови та реконструкції ліцею №100 на вул. Покровській, 4/6 вирішила змінити замовника виконання відповідних робіт.

Про це йдеться у розпорядженні КМДА від 3 квітня 2012 р. «Про реставрацію та реконструкцію з прибудовою до школи «Ліцей №100 «Поділ», текст якого оприлюднено на офіційному сайті столичної влади.

Отже, замовником виконання робіт визначено КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт». Подільській райдержадміністрації доручено забезпечити передачу всієї документації з будівництва.

 Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт має визначити генеральну проектну організацію та генеральну підрядну організацію зі здійснення реставрації та реконструкції об’єкта. Також підприємство має отримати відповідні дозволи Міністерства культури та місцевих органів у сфері охорони культурної спадщини на проведення робіт.

Фінансування здійснюватиметься у межах Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2012 р. Також Головне управління капітального будівництва має запропонувати інвестиційні пропозиції  щодо включення  робіт до проектів програм соцрозвитку столиці на наступні роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter