На в’їздах в Київ встановлять символічні футбольні м’ячі

10:00, 24 квітня 2012
Київ
7 0

З нагоди Євро-2012 

Київ. 24 квітня. УНІАН. На в’їздах в місто Київ до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 р. з футболу буде встановлено в’їзні знаки «Символічний футбольний м’яч».

Про це йдеться у розпорядженні КМДА від 17 квітня 2012 р., текст якого оприлюднено на офіційному сайті столичної влади.

Як зазначається в документі, місця встановлення в’їзних знаків має визначити Головне управління містобудування та архітектури.

Замовниками з проектування, виготовлення та встановлення знаків визначено: Голосіївську РДА (Одеський напрямок, просп. Академіка Глушкова), Святошинську (Житомирський напрямок, Брест-Литовське шосе), Оболонську (Гостомельський напрямок, на перетині Великої кільцевої дороги та Гостомельського шосе), Деснянську РДА (Броварський напрямок, Броварьске шосе) та Дарницьку РДА (Бориспільський напрямок, Бориспільське шосе).

Розпробником проектно-кошторисної документації виступить Інститут Генерального плану м.Києва.

КП «Київекспертиза» визначить кошторисну вартість встановлення знаків після подання йому проектно-кошторисної документації.

В документі також передбачається в разі необхідності здійснити демонтаж в’їзних металевих конструкцій «Квітка каштану».

У свою чергу КО «Київзеленбуд» доручено за власний рахунок виконати озеленення і ландшафтне опорядження територій, прилеглих до в’їзних знаків. Комунальне підприємство електромереж «Київміськсвітло» має забезпечити за власний рахунок влаштування зовнішнього освітлення знаків «Символічний футбольний м’яч» та прилеглих територій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter