Викрито нелегальний конвертаційний центр

13:14, 08 травня 2012
Київ
0 0

Щомісяця легалізовував понад 60 млн. грн.

Київ. 8 травня. УНІАН. У Києві співробітники СБУ викрили і припинили діяльність нелегальної фінансової структури, яка надавала протиправні послуги суб’єктам різних видів господарської діяльності з мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку. За попередніми підрахунками щомісячний обіг коштів становив понад 60 мільйонів гривень.

Про це УНІАН повідомили у прес-секторі Управління СБУ в м. Києві.

Встановлено, що на рахунки підконтрольних фіктивних підприємств, відкритих в кількох столичних банках, суб’єктами господарської діяльності, перераховувались безготівкові кошти начебто за виконання робіт та послуг, які фактично не проводились.

У результаті спецоперації, проведеної СБУ, у Солом’янському районі Києва затримано кур’єра конвертаційного центру. З багажника його автомобіля оперативники вилучили 15 печаток фіктивних підприємств, їх фінансово-господарську документацію та 3,3 мільйони гривень готівки.

Слідчим відділом столичного Управління СБУ порушено кримінальну справу за ч.2 ст.205 (фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter