У столиці 22 червня відкриють пам’ятник Матері-вдові

11:35, 18 червня 2012
Київ
0 0

У парку Перемоги

Київ. 18 червня. УНІАН. У столиці 22 червня – у День скорботи та вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни - у парку Перемоги відкриють перший в Україні пам’ятник Матері-вдові.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Леоніда Новохатька, міська влада підтримала Український фонд культури, який взявся реалізувати громадську ініціативу встановлення такого пам’ятника. На чолі з Борисом Олійником упродовж трьох років Фонд збирав кошти для втілення народної ідеї.

«...Під час війни величезний тягар несли на своїх тендітних плечах жінки. Ідея полягала в тому, що треба вшанувати ту жінку, передусім матір, яка виростила дітей, залишившись вдовою. Дружину, яка провела на фронт чоловіка, а він не повернувся з війни», – зазначив Л.Новохатько.

Більш ніж 4-метрова скульптура створена молодими скульпторами, викладачами Художнього інституту Національної академії образотворчого мистецтва Адрієм Балогою та Костянтином Добрянським, які долучилися до громадської ініціативи.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter