Директора ще одного музею можуть звільнити

16:00, 09 липня 2012
Київ
3 0

Через відмову виконати рішення Київради

Київ. 9 липня. УНІАН. Директор Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" В`ячеслав Кулинич заявляє, що управління культури Київської міськдержадміністрації вимагає звільнення його з посади у зв`язку з відмовою виконувати рішення Київради про передачу в оренду на 49 років одного з приміщень музею.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.Кулинич повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві.

"Я відмовився і не допустив на територію музею комісію з передачі башти № 4 в оренду. Начальник головного управління культури вимагала, щоб я написав заяву про звільнення", - сказав В.Кулинич.

Директор музею підкреслив, що відмовився залишати посаду директора Національного музею. "Я є киянин, і як громадянин України вважаю, що ми не можемо залишати після себе пустелю, якщо це навіть загрожує мені, моїм близьким і співробітникам, ми не залишимо свого посту. Ми не боїмося погроз, і будемо відновлювати і відстоювати наші пам`ятки, до речі, виконуючи доручення діючого Президента і його адміністрації", - наголосив В.Кулинич.

Як повідомляв УНІАН, керівництво "Київської фортеці" звернулося до Окружного адміністративного суду Києва з позовом щодо оскарження рішення Київради про передачу "Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР" приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а. "Це приміщення є баштою № 4 Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця". Одразу, як тільки ми отримали це рішення, ми подали позов до суду, і зараз чекаємо судового рішення", - сказав В.Кулинич.

26 квітня Київрада передала «Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР» приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а в оренду на 49 років. Відповідне рішення підтримали 76 із 99 зареєстрованих у залі депутатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter