Грищенко впевнений, що у Києві «швидка» – як у Лондоні

12:56, 26 лютого 2013
Київ
0 0

Віце-прем`єр відвідав станцію швидкої допомоги

Грищенко пообіцяв швидкій допомозі нові автомобілі

Станції швидкої медичної допомоги у Києві відповідають європейським стандартам.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко під час відвідування Київської міської станції швидкої медичної допомоги.

«Сьогодні ми маємо цей диспетчерський пункт, як взірець того, що має бути в усіх великих містах дещо в меншому масштабі, де населення менше. Разом з тим стандарти і технічне оснащення таких пунктів має бути уніфіковане і відповідати найвищим стандартам. Те, що ми сьогодні побачили, практично таке ж аналогічно працює в Лондоні та інших містах Європи», – сказав К.Грищенко.

Він наголосив, що сьогодні служба екстреної медичної допомоги стикається з проблемами забезпечення правильної маршрутизації викликів, підвищення відповідальності тих, хто працює в цій службі.

Віце-прем`єр підкреслив, що держава забезпечуватиме фінансування для закупівлі транспортних засобів для швидкої медичної допомоги.

Водночас К.Грищенко зазначив, що органи місцевої влади також повинні шукати фінансові можливості для забезпечення служби екстреної меддопомоги.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter