Попов не збирається йти у відставку

12:24, 28 березня 2013
Київ
0 0

Глава КМДА стверджує, що йому не соромно

Попов впевнений, що зараз від нього потрібна максимальна віддача / Фото: КМДА

Олександр Попов не має наміру складати повноваження голови Київської міської державної адміністрації й обіцяє надалі активно боротися з наслідками негоди.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів та коментуючи акції протесту з вимогою його звільнення.

«Цей мітинг організовує політична партія. Ми всі в очікуванні виборів. Я думаю, що це такий політичний крок для того, щоб заявити свою присутність в місті, певну позицію... Нинішню ситуацію в Києві зараз використовують всі. І я, якщо був би в опозиції, використав би», – сказав О.Попов.

За словами голови КМДА, він є відповідальною людиною і не може в період, коли потрібна максимальна віддача, максимальна активізація роботи, скласти повноваження і піти, сказавши, що більше його це не цікавить.

«Я взяв на себе зобов’язання і я їх виконаю. А відносно того, наскільки я зробив це професійно, організував цей процес, це вже зроблять, безумовно, Кабінет міністрів, Президент України – це їхня оцінка. Мені зараз не соромно за те, що ми таку величезну роботу провели, і що в нас забезпечена сьогодні практично в повному обсязі життєдіяльність міста», – сказав О.Попов.

Він додав, що владу сьогодні критикують усі, і звернув увагу, що влада представлена «однією командою» і має дуже нерівні шанси на політичній арені.

«Це дуже нерівні шанси – 1 до 100 (має на увазі понад 100 політичних партій в Україні – УНІАН). Але ми це розуміємо. Ставимося до цього, як до об’єктивних обставин. Скажу, що нічого поганого в цьому немає, тому що демократія – це демократія», – наголосив голова КМДА.

При цьому він зазначив, що в Києві за 2-3 доби в «нестандартних умовах» було забезпечено майже нормальне життя.

«Я вважаю, що ми далі маємо працювати, незважаючи на ті фокуси, які робить нам політичний апарат», – сказав О.Попов.

Як повідомляв УНІАН, 26 березня ввечері О.Попов заявив, що прийняв відставку свого першого заступника Олександра Мазурчака, який очолював комісію з техногенно-екологічної небезпеки і надзвичайних ситуацій.

Крім того, О.Попов повідомив про рішення звільнити з посади начальника Управління з надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного.

Також голова КМДА наказав підготувати документи та подати їх до Київради щодо звільнення генерального директора комунальної корпорації «Київавтодор» Георгія Глинського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter