Прокуратура вимагає заборонити будівництво кафе в столичному парку

10:33, 14 червня 2013
Київ
3 0

Заявлено позов до суду

парк Березовая роща / Фото: wikimapia.orgЗемділянка розташована на території парку відпочинку «Березовий гай» / Фото: wikimapia.org

Прокуратура Києва заявила позов до Господарського суду та вимагає повернути столичній громаді ділянку у парку відпочинку «Березовий гай», що на Подолі, яку протиправно передано в оренду комерційній структурі.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

Як зазначається в повідомленні, на підставі рішення Київради у 2008 році земельну ділянку площею 0,23 га на вул. Вишгородській у Подільському районі столиці було надано в оренду приватному підприємству для будівництва, експлуатації та обслуговування кафе з літнім майданчиком та благоустроєм прилеглої території.

Прокурорською перевіркою встановлено, що ділянка розташована на території парку відпочинку «Березовий гай», який входить до переліку територій та об’єктів природно-заповідного фонду як парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Згідно із законодавством, використання таких земель не за цільовим призначенням заборонено.

Крім того, відведення землі відбулося без погодження з уповноваженими органами, а відтак є незаконним, підкреслили в прокуратурі.

У зв’язку з встановленими порушеннями прокуратура Києва звернулася до Господарського суду з позовною заявою, у якій вимагає скасувати вищезазначене рішення Київради, визнати недійсним укладений на його підставі договір оренди та зобов’язати приватне товариство повернути паркову ділянку столичній громаді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter