Завтра в Києві починається прийом документів для реєстрації кандидатами в мери

13:17, 22 квітня 2014
Київ
0 0

Від учора розпочато процес висування місцевими організаціями партій кандидатів на посаду мера та у депутати в багатомандатному виборчому окрузі

КМДА

У Києві з 23 по 30 квітня включно триватиме прийом міською територіальною виборчою комісією документів для реєстрації кандидатами на посаду міського голови столиці.

Згідно з оприлюдненим на сайті міського тервиборчкому календарним планом заходів з підготовки та проведення позачергових виборів депутатів Київради та мера, від учора (21 квітня) розпочато процес висування місцевими організаціями партій кандидатів на посаду мера та у депутати в багатомандатному виборчому окрузі. Кінцева дата висування - 26 квітня (включно).

Читайте такожПолітолог: для Кличка зміцнити самоврядування в Києві – справа принципу

Подача до КМТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати Київради за партійним списком - 23-30 квітня (включно).

Що стосується кандидатів-мажоритарників, то терміни висунення визначені в межах 25-28 квітня (включно), а подання документів до міської виборчої комісії для реєстрації кандидатами триватиме з 26 по 30 квітня (включно).

Читайте такожКириленко йде в мери Києва

Як повідомлялося, вибори мера столиці та депутатів Київради відбуватимуться в один день з виборами президента України – 25 травня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter