У Києві зможуть проголосувати всі виборці, які потраплять на дільниці до 20.00 - ТВК

17:28, 25 травня 2014
Київ
0 0

Заступник голови Київського тервиборчкому зазначає, що всі, хто прийдуть до 20-ї години, тобто до визначеного часу закриття виборчих дільниць, зможуть проголосувати.

Фото: УНИАН

У Київській міській територіальній виборчій комісії не прогнозують зменшення черг до кінця сьогоднішнього голосування на виборах президента України та до місцевих органів влади.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказала заступник голови КМТВК Анастасія Зернова.

Водночас вона зазначила, що всі люди, які потраплять на виборчі дільниці до 20.00, зможуть віддати свій голос і підтримати свого кандидата. “Є команда, щоб запустити максимально людей. Тому всі, хто прийдуть до 20-ї години, тобто до визначеного часу закриття виборчих дільниць, зможуть проголосувати”, - сказала Зернова.

Читайте такожУ Київському тервиборчкомі розповіли про черги на виборчих дільницях

У зв'язку з сильним дощем, що розпочався в Києві, вона допускає, що на одну чи півтори години може зменшились потік людей до виборчих дільниць, однак все одно люди прийдуть проголосувати трошки пізніше.

Як відомо, в Києві зранку для того, щоб проголосувати, люди простоюють не менше двох годин в чергах.

Читайте такожСильна спека та довгі черги на виборчих дільницях можуть вплинути на результати голосування - експерт

Як повідомляв УНІАН, у тервиборчкомі занепокоєні великими чергами, пов'язаними з великою кількістю виборчих бюлетенів, які мають бути видані одній людині, що може призвести до того, що не всі виборці зможуть зробити волевиявлення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter