У Києві лише один з десяти таксистів має дозвіл на перевезення пасажирів

09:28, 06 червня 2014
Київ
1 0

У столиці відкрили полювання на нелегальних таксистів. 

Фото: УНІАН

Укртрансінспекція разом із ДАІ перевіряє наявність ліцензійних карток у водіїв таксі і лише в одного з десяти є дозвіл на перевезення пасажирів, решта - нелегали. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30

Даішники мають право зупиняти, Укртрансінспекція - перевіряти перевізників, тому вони працюють у тандемі. Протоколи пишуть, як на конвеєрі. 

Читайте такожУ Києві відновлюють зруйнований вандалами пам'ятник князю Володимиру

"За два тижні відпрацювання більше 130 актів порушення і більше 60, що перевізник немає ні свідоцтва, не сплачує податків, нічого", - каже Олександр Гренюк, керівник Укравтоінспекції у Києві. 

Голова профспілки таксистів Василь Попик пояснює нелегалам, де і як оформити ліцензійну картку, проте стає на захист водіїв, які працюють поза законом. 

"Він ще не знає, що, купивши ліцензію, він не купив право бізнесу, а купив право себе перевірити. Якщо нинішній рейд Укртрансінспекції на вокзалі й закінчиться, то це - показуха", заявляє профспілковий лідер. 

Читайте такожУ Києві обмежать рух у зв'язку з інавгурацією президента

Перевіряльники мають навести лад на майданчиках для таксі, прибрати монополістів та кримінал із прибуткових маршрутів, приміром з аеропорту Бориспіль. Перемогти тіньовий ринок послуг таксі навряд чи вдасться: нелегал завжди дешевший. Попри небезпеку, українці голосують гаманцями. 

Відео ТСН
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter