Андріївський узвіз планують перекривати по вихідних днях для руху транспорту

17:44, 17 липня 2014
Київ
2 0

Київський міський голова Віталій Кличко планує перекрити рух транспорту по Андріївському узвозі в вихідні дні, щоб забезпечити вільне пересування пішоходів та зменшити пошкодження старовинної бруківки.

Кличко перекриє рух транспорту на Андріївському у вихідні дні / Фото: УНИАН

Про це він заявив в ефірі радіо "Свобода". Також, за його словами, в майбутньому будуть встановлені болларди, щоб вулицею мали дозвіл пересуватися тільки мешканці, спеціальні служби та люди з відповідним дозволом. Ще однією нагальною проблемою є забезпечення узвозу громадським обслуговуванням.

Читайте такожДепартамент містобудування розробив остаточний варіант реконструкції Подолу

"Рух, торгівля та сервісне обслуговування - це ключові питання, які розглядались на нараді. І найближчим часом планується крок за кроком виконувати поручення стосовно вирішення цих проблем", – заявив мер.

Також він зазначив, що це план збереження лише однієї вулиці, а в Києві таких дуже багато, тому починати треба  якнайшвидше.

Остання реконструкція Андріївського узвозу проводилась 2 року тому і тоді було витрачено майже 70 млн грн. Проте після трагічних подій в центрі Києва, вулицею почав активно рухатися транспорт, через що старовинна бруківка щодня руйнується.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter