Німецькі фахівці допоможуть Києву оптимізувати туристичну галузь

19:36, 31 липня 2014
Київ
0 0

Німецькі фахівці допоможуть Києву вивчити туристичні потоки з метою проведення розрахунку інвестиційної привабливості проектів туристичної галузі столиці

КГГА исследует туристические потоки в столицу / фото УНИАН

Як повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації (КМДА), у вересні-жовтні Управління туризму та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) запустять спільний проект, в рамках якого буде проведено ряд соціологічних опитувань для визначення кількісних і якісних показників туристичних потоків в столицю.

Читайте такожУ Києві почали продавати картку туриста

Як зазначають в Управлінні, на сьогоднішній день немає чіткої системи підрахунку туристів, що прибувають в Київ, не визначені цільові групи. Це негативно впливає на розвиток туризму як галузі економіки та перспективного сектора для залучення інвестицій.

Спільний проект допоможе отримати соціально-економічні показники впливу туризму на економіку міста, а також розрахувати інвестиційну привабливість проектів туристичної галузі. Крім цього, в ході реалізації проекту будуть отримані показники загальної кількості туристів, які прибувають у Київ, цільових груп, а також термін їх перебування і категорії інтересів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter