Кличко: У владі столиці звільнені, або в процесі звільнення - понад 30 посадовців

16:20, 05 серпня 2014
Київ
0 0

Київський міський голова Віталій Кличко заявляє, що в рамках оновлення влади у виконавчій владі столиці звільнені або в процесі звільнення перебувають понад 30 посадовців.

Кличко / Фото: УНИАН

Як повідомляє прес-служба Київського міського голови, про це Кличко сказав на прес-конференції в Кризовому медіа-центрі, в якій також взяли участь представники люстраційного комітету, парламентських фракцій та уряду.

Так, за його словами, кадрові зміни стосуються 5 заступників голови КМДА, 8 директорів департаментів, 6 начальників управлінь, 14 директорів комунальних підприємств.

Читайте такожКличко вніс подання про призначення нових голів районів у Києві

"Це відбувається непросто: чиновники чіпляються, як можуть, роблять усе, щоб залишитися на посадах. Йдуть на лікарняний, пишуть, а потім відкликають свої заяви про звільнення. Але ми почали процес очищення і ми доведемо його до кінця", - наголосив міський голова столиці.

Кличко зазначив, що очищення і оновлення влади - вимога абсолютної більшості громадян, це було і вимогою Майдану. Таке перезавантаження до кінця не відбулося. Саме тому фракція "УДАР" вийшла з коаліції, створивши конституційні підстави для розпуску парламенту та призначення дострокових виборів.

"Люстрація і оновлення влади повинні відбутися не тільки у законодавчій владі, а на всіх її рівнях. Люстраційний комітет і група депутатів парламенту, і від нашої фракції теж, підготували закон про очищення державного апарату влади. І я хочу сказати, що як мер столиці готовий, не чекаючи ухвалення закону, застосувати його критерії і долучити люстраційний комітет до перевірки кадрової політики Київської влади", - підкреслив Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter