КМДА просить "Київхліб" мінімізувати підвищення цін на хліб

15:52, 15 серпня 2014
Київ
1 0

Київська міська держадміністрація (КМДА) вивчає отримане від ПАТ "Київхліб" попередження про підвищення цін на хліб і хлібобулочні вироби і звернеться до підприємства з проханням повторно вивчити ситуацію, а в разі необхідності підвищувати ціни мінімально.

Про це повідомив начальник управління з питань цінової політики КМДА Василь Яструбинський. "В "Київхліб" піде лист, підписаний мером, з проханням ще раз вивчити ситуацію, вивчити всі резерви, і якщо вкрай необхідне таке підвищення цін на хліб, то щоб воно якомога менше зачепило інтереси киян, тобто щоб це підвищення було на мінімальному рівні", - сказав він.

Читайте також"Київхліб" підвищив ціни на 10%, соціальні сорти не подорожчають

За його словами, ціни на хліб найближчим часом будуть збільшуватися, виходячи з ситуації з цінами на борошно в Україні та "незадовільного" фінансового стану "Київхліба", який тільки за червень отримав збиток на суму 5,5 млн грн.

При цьому чиновник не зміг відповісти, на скільки будуть підвищені ціни на хліб в Києві. "Я не готовий назвати можливий відсоток підвищення", - сказав він.

Як повідомляв УНІАН, 22 квітня "Київхліб" у зв'язку з девальвацією гривні і подорожчанням виробничих ресурсів підняв ціни на свою продукцію в середньому на 10%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter