У Кличка запевняють, що будь-хто може потрапити на засідання Київради

16:01, 21 серпня 2014
Київ
117 0

Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко запевняє, що будь-хто може потрапити на засідання Київради, її президії чи комісій.

Бондаренко / КМДА

Про це він сказав, коментуючи інцидент, коли журналістів та киян не пустили на засідання земельної комісії 19 серпня.

«Участь киян у засіданнях колегіальних органів Київської міської ради є відкритою і гарантована на рівні відповідних рішень. Сотні киян вже змогли в цьому пересвідчитись. Позаштатна ситуація 19 серпня виникла через збій у роботі служби охорони адміністрації. Відповідна роз’яснювальна робота вже проведена», – цитує Бондаренка прес-служба КМДА.

Читайте такожКиян знову заборонили пускати до мерії - журналіст

«Ми створили сприятливі умови для участі громади у прийнятті рішень. Це і відкриття доступу до публічної інформації, і участь киян у пленарних засіданнях ради, і, звісно, доступ до будівлі КМДА. Разом із тим, не слід забувати, що КМДА є режимним об’єктом і підпадає під охорону, тому доступ до нього в усі приміщення повністю відкритим бути не може. Це стосується передусім обмежень, встановлених на рівні законодавства для роботи з державною таємницею та документами для службового користування, ведення переговорів тощо», – сказав Бондаренко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter