Даші Астаф'євої-36 / instagram.com/da_astafieva

Сьогодні, 4 серпня, українська модель Даша Астаф'єва святкує своє 36-річчя. Дівчина стала популярною не тільки завдяки своїм зовнішнім даним, але і таланту.

Багато років вона співала в жіночій групі NikitA, яку продюсував Юрій Нікітін. Потім співачка пішла в сольне плавання і не стала менш популярною. 

Періодично Даша знімається у відвертих фотосесіях, які знаходять відгук у її аудиторії. Крім того, Астаф'єва часто з'являється на обкладинці чоловічого журналу Playboy.

Цікаво, що модель була особисто знайома з засновником журналу Х'ю Хефнером. Одного разу опинившись на його віллі, Астаф'єва одразу стала об'єктом уваги Хефнера. Пізніше, пояснюючи причини симпатії з його боку, вона згадувала: "Ми з ним дуже схожі: слухаємо одну і ту ж музику, дивимося одні і ті ж фільми (переважно старі), читаємо одні і ті ж книги. Хеф якось зізнався мені, що бачить в мені своє відображення".

Читайте такожІрина Шейк грайливо шльопнула по попі відому супермодель (фото)

Також в одному з інтерв'ю Астаф'єва розповіла цікаву історію, яка сталася в 2008 році все на тій же віллі.

"Хеф мені зробив комплімент: "Вау, Даша, яка гарна білизна! А вгадайте, яка білизна мені подобається найбільше!". Дівчата зашуміли: "Червона-червона! Тілесна!"... "Ясно, яка", - засміялася я і стягнула трусики на очах у здивованих фотографів", - поділилася спогадами зірка. 

І так, дівчина не помилилася. Засновник Playboy сказав, що любить голих дівчат.   

Даші Астаф'євій - 36 / instagram.com/anka_fateeva
Даші Астаф'євій - 36 / instagram.com/moi_sofism
Даші Астаф'євій - 36 / instagram.com/nickyashika
Даші Астаф'євій - 36 / instagram.com/philipinolee
Даші Астаф'євій - 36 / instagram.com/capolya
Даші Астаф'євій - 36 / instagram.com/capolya

Вас також можуть зацікавити новини: