Реал програв на своєму полі команді зі стану аутсайдерів чемпіонату Іспанії / Reuters

У Мадриді на знаменитому стадіоні Сантьяго Бернабеу завершився матч 24-го туру чемпіонату країни з футболу, в якому "Реал" сенсаційно програв "Жироні".

Матч завершився з рахунком 1:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Результат матчі вирішилося у другому таймі.

Якщо перші 45 хвилин пройшли у спокійній повільній грі з перевагою Реала і єдиний гол забив на 25-й хвилині Каземіро - 1:0, то після перерви гра різко змінилася.

На 65-й хвилині гри капітан мадридців Серхіо Рамос зіграв рукою в своїй штрафній площі і отримав попередження. Пенальті у ворота Реала реалізував Стуані - 1:1. А через 10 хвилин, на 75-й, Порту в падінні головою добив м'яч у ворота Тібо Куртуа і вивів гостей вперед - 1:2

Єдине, чим зміг відзначитися Реал у час гри, що залишився, - так це другим попередженням і видаленням капітана команди Рамоса.

Таким чином, Реал програв команді, яка ще жодного разу не вигравала в нинішньому календарному році - майже півтора місяця.