Юстінуссен приніс своїй команді розгромну перемогу / фото hb.fo

У матчі третього туру чемпіонату Фарерських островів нападник став автором трьох голів зі стандартів за дев'ять хвилин.

"ХБ Торсхавн" зустрічався з "АБ Аргир" і здобув перемогу з рахунком 5:0. Героєм матчу став форвард Адріан Юстинуссен, який записав на свій рахунок чотири голи та один асист.

21-річному нападнику знадобилося всього 14 хвилин, щоб оформити покер. При цьому три голи він забив зі штрафних ударів. Перший забитий м'яч зі стандарту відбувся на восьмій хвилині, другий - на 12-й, а третій - на 17-й.

Варто відзначити, що "ХБ Торсхавн" з 16-ї хвилини грав удесятьох, але це не завадило команді розгромити суперника.

Чемпіонат Фарерських островів став другим у Європі, який стартував під час пандемії коронавірусу.

УНІАН раніше повідомляв про те, як помічник тренера вийшов на заміну і врятував команду від поразки ефектним голом.