Гравці Манчестер Юнайтед / фото REUTERS

У третьому турі англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" на виїзді грав проти "Брайтона". Манкуніанці здобули перемогу в неймовірному матчі з рахунком 3:2.

По ходу зустрічі "Манчестер Юнайтед" після ударів "Брайтона" тричі рятувала штанга і два рази поперечина.

На п'ятій доданій до другого тайму хвилині "Брайтону" вдалося зрівняти рахунок, проте "МЮ" вирвав перемогу вже після фінального свистка.

На дев'ятій компенсованій хвилині арбітр, вже давши свисток, скористався VAR і поставив пенальті у ворота "Брайтона" за гру рукою. Одинадцятиметровий реалізував Бруну Фернандеш.

"Для "МЮ" це був другий матч у новому сезоні, команда набрала перші очки. "Брайтон" зазнав другої поразки в трьох іграх при одній перемозі.

"Брайтон" - "Манчестер Юнайтед" - 2:3

Голи: Мопе, 40 (з пенальті), Марч, 90+5 - Данк, 43 (у свої ворота), Рашфорд, 55, Фернандеш, 90+10 (з пенальті)

"Брайтон": Райан, Вайт, Данк, Вебстер, Лемпті, Лаллана (Гросс, 75), Альсате, Марч, Троссард, Мопе, Конноллі (Джаханбахш, 74)

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Ван-Біссака, Ліндельоф, Магуайр, Шоу, Погба (Фред, 65), Матіч, Грінвуд (Байї, 83), Фернандеш, Рашфорд, Мартіаль (ван де Бек, 90+1)