Міккель Дуелунд відкрив рахунок у зустрічі / фото dynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" провело перший матч під керівництвом румунського тренера Мірчі Луческу.

У контрольній зустрічі кияни 7 серпня розгромили "Верес". Матч завершився з рахунком 3:0.

Рахунок у матчі відкрив Міккель Дуелунд, який зіграв на добиванні після удару Владислава Супряги. Вже на 16-й хвилині Супряга відзначився сам, реалізувавши вихід один на один. Після перерви Карлос де Пена довів рахунок до розгромного ударом головою після подачі Георгія Цітаішвілі.

"Динамо" - "Верес" - 3:0

Голи: Дуелунд, 6, Супряга, 16, де Пена, 52

"Динамо" (1-й тайм): Бойко, Тимчик, Забарний, Сирота, Караваєв, Сидорчук, Шепелев, Буяльський, Леднєв, Дуелунд, Супряга

"Динамо" (2-й тайм): Бущан, Тимчик, Сидорчук (Забарний, 68), Сирота, Вантух, Андрієвський, Буяльський (Родрігес, 68), Булеца, Цітаішвілі, де Пена, Соль

YouTube-канал "Динамо" опублікував відеоогляд матчу.

У своєму наступному товариському матчі "Динамо" 11 серпня зіграє з "Десною".

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що форвард "Динамо" вирішив залишитися в команді заради роботи з Луческу.