Гравці Ман Сіті / фото REUTERS

"Манчестер Сіті" вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів 2019-2020. На "Етіхад Стедіум" відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу, в якому "городяни" приймали "Реал".

Зустріч завершилася перемогою "Сіті" з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 9-й хвилині. Габріел Жезус обікрав Рафаеля Варана в штрафний "Реала", віддав на Рахіма Стерлінга, який завдав точного удару в дотик.

"Реалу" вдалося відігратися на 28-й хвилині - Карім Бензема забив головою після подачі Родріго.

У другому таймі "Ман Сіті" знову забив після помилки Варана. Французький захисник невдало відпасував на Тібо Куртуа, Габріел Жезус виявився на м'ячі першим і переграв голкіпера.

Українець Олександр Зінченко весь матч провів у запасі.

Перший матч команди провели ще 26 лютого. Тоді "городяни" також перемогли з рахунком 2:1.

"Реал" вперше не зміг виграти Лігу чемпіонів із Зінедіном Зіданом на чолі команди.

"Манчестер Сіті" - "Реал" - 2:1 (перший матч - 2:1)

Голи: Стерлінг, 9, Габріел Жезус, 68 - Бензема, 28

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Фернандіньо, Лапорт, Канселу, Родріго (Отаменді, 89), Гюндоган, де Брейне, Фоден (Бернарду Сілва, 67), Стерлінг (Давид Сільва, 81), Жезус

"Реал": Куртуа, Карвахаль (Лукас Васкес, 83), Мілітао, Варан, Ф. Менді, Каземіро, Кроос, Модріч (Вальверде, 83), Родріго (Асенсіо, 61), Бензема, Азар (Йович, 83)