Руслан Малиновський забив сьомий гол за Аталанту / фото twitter.com/atalanta_bc

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський відзначився забитим голом у матчі 32-го туру Серії А проти "Ювентуса".

Українець вийшов на поле на 68-й хвилині за рахунку 1:1, а на 80-й зумів засмутити суперника потужним ударом з правої ноги.

У цьому сезоні Малиновський забив 7 голів і зробив 4 результативні передачі в 37 матчах за "Аталанту".

Відзначимо, що "Ювентус" все ж зумів уникнути поразки - пенальті в кінцівці зустрічі реалізував Кріштіану Роналду (2:2).

"Аталанта" набрала 67 очок і посідає третє місце в Серії А. "Ювентус" (76 очок) лідирує.

Відео опублікував офіційний канал Серії А в YouTube.

Як повідомляв УНІАН, в попередньому матчі за "Аталанту" Малиновський відзначився гольовою передачею.