Олександр Гладкий відкрив рахунок у матчі / фото ФК Зоря

7-й тур Української Прем'єр-ліги закривав матч між "Зорею" і "Рухом". Зустріч завершилася перемогою луганського клубу з рахунком 4:0.

Всі голи в матчі були забиті після перерви і після того, як "Рух" залишився вдев'ятьох. Ще перед свистком на перерву Роман Гагун після VAR залишив гостей у меншості, а на 48-й хвилині червону картку отримав і Ярослав Мартинюк.

Голами відзначилися Олександр Гладкий, Владислав Кочергін, Дмитро Іванісеня та Аллахяр Сайядманеш, який провів дебютний гол за "Зорю".

Для "Зорі" ця перемога стала другою в сезоні і другою - з розгромним рахунком.

Луганський клуб набрав 9 очок і займає восьме місце в таблиці УПЛ. У "Руху" - 2 очки і 13-а позиція.

"Зоря" - "Рух" - 4:0

Голи: Гладкий, 52, Кочергін, 76, Іванісеня, 88, Аллахьяр, 90+2

"Зоря": Василь, Фаворов (Руфаті, 74), Вернидуб, Цвек, Хомченовський (Циганікс, 81), Іванисеня, Луньов (Перовіч, 74), Кочергін (Чайковський, 84), Назаріна, Кабаєв, Гладкий (Аллахьяр, 80)

"Рух": Бандура (Герета, 90), Гагун, Дуць, Стаменкович, Гліга, Мартинюк, Федорчук (Литвиненко, 82), Б. Бойчук (Притула, 87), Р. Русин (Климчук, 46), Мисик, Кухаревич (Кондраков, 82)

Попередження: Хомченовський, Цвек, Іванисеня - Мартинюк, Мисик, Стаменкович

Вилучення: Гагун, 45, Мартинюк, 48