Вест Хем - Челсі / фото REUTERS

Український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко забив переможний гол у ворота "Челсі" в матчі 32-го туру АПЛ - 3:2.

Ярмоленко вийшов на заміну на 78-й хвилині за рахунку 2:2, а на 89-й забив переможний м'яч. У контратаці "Вест Хема" українець отримав пас від одноклубника, обіграв захисника і відправив м'яч у сітку.

Для українця, який більшу частину сезону пропустив через травму, цей гол став четвертим у поточному чемпіонаті.

Гол Ярмоленка дозволив "Вест Хему" перервати серію з восьми поспіль матчів без перемог в АПЛ.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що українець Руслан Малиновський відзначився красивим голом за "Аталанту".