Зоря не скористалася шансом вийти на друге місце в УПЛ / фото fco.com.ua

У неділю, 5 липня, луганська "Зоря" приймала "Олександрію" в рамках 29-го туру Української Прем'єр-ліги.

Поєдинок завершився внічию - 2:2.

На 18-й хвилині відзначився Лучкевич - арбітр Монзуль зарахувала гол після допомоги VAR. Перед перервою Хомченовський завдав дальнього обвідного удару та зрівняв рахунок - 1:1.

Після перерви "Зоря" заробила пенальті - судді знову допомогла система VAR. Покарання реалізував Юрченко.

Ключовий епізод стався на 77-й хвилині. Під час атаки олександрійців захисник "Зорі" Абу Ханна притримував суперника. Монзуль вирушила дивитися відеоповтор, після чого зафіксувала фол захисника та призначила пенальті у ворота "Зорі", який реалізував Третьяков, встановивши остаточний рахунок.

"Зоря" у разі перемоги могла обійти в турнірній таблиці "Динамо", але в підсумку луганці залишилися четвертими та відстають від киян на один пункт. "Олександрія" (44 очки) йде на п'ятій позиції.

"Зоря" - "Олександрія" - 2:2

Голи: Хомченовський, 45, Юрченко, 54 (пенальті) - Лучкевич, 18, Третьяков, 77 (пенальті)

"Зоря": Мацапура, Тимчик (Лєднєв, 78), Вернидуб (Абу Ханна, 62), Чеберко, Михайличенко, Іванісеня, Хомченовський, Юрченко, Кочергін, Громов (Перовіч, 78), Кабаєв

"Олександрія": Паньків, Пашаєв (Мірошниченко, 46), Дубра, Бабогло, Вантух, Банада, Бухал (Гордієнко, 69), Грицук, Лучкевич (Задерака, 82), Безбородько (Шастал, 46), Третьяков (Сітало, 89)

Попередження: Чеберко, Абу Ханна - Безбородько, Банада, Паньків

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Десна" розгромила "Колос" і вийшла на друге місце в УПЛ.