Збірна України поступилася Росії в медальному матчі першого в історії жіночого Євро / uefa.com

У Гондомарі (Португалія) завершився матч за 3-е місце першого в історії чемпіонату Європи з міні-футболу серед жіночих команд, в якому збірна України програла команді Росії.

Доля матчу була вирішена в серії пенальті - 2:2 (2:3), повідомляє офіційний сайт турніру.

Українки програвали по ходу матчу з рахунком 0:2, але зуміли вирівняти становище. У самій кінцівці першого тайму перший гол забила Воловенко, а в середині другого тайму Тутова забила другий гол. При цьому, якщо росіянки забивали з гри, українки реалізували стандарти - 10-метровий і 6-метровий удари, відповідно.

Тим не менш, у серії пенальті українкам не пощастило. Юлія Форсюк пробила повз ворота і не реалізувала свій пенальті, в той час як росіянки реалізували всі три спроби.

Таким чином, збірна Росії виграла бронзові медалі першого в історії Євро з жіночого футзалу.