Дмитро Підручний / фото REUTERS

У рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто відбувся чоловічий спринт.

Збірну України в гонитві представляли Артем Прима, Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Дмитро Підручний та Антон Дудченко.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Підручний, який з одним промахом фінішував на 15-му місці. Також в залікову зону пробився Тищенко, який розташувався на 35-й позиції.

Цимбал та Дудченко не потрапили в топ-60, а це означає, що для них виступи в Чехії закінчилися на цьому етапі.

Виграв гонитву француз Сімон Дестьйo, а зовсім трошки до тріумфу не вистачило шведу Себастьяну Самуельсону, який виборов срібло. Замкнув тріо призерів представник Німеччини Арнд Пайффер.