Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

Блок Литвина ініціює повну заборону ввезення генетично модифікованих продуктів

 

Блок Литвина ініціює повну заборону ввезення в Україну генетично модифікованих продуктів харчування, які несуть у собі загрозу для здоров’я населення.

Про це УНІАН повідомив лідер Київської організації Народної партії Віктор ПИЛИПИШИН, включений до виборчого списку Блоку Литвина під №5.

На переконання Блоку Литвина, Закон України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та практичному використанні генетично модифікованих організмів», ухвалений Верховною Радою 30 травня 2007 року, нічого не вирішує.

«Закон, який був поспіхом прийнятий наприкінці травня, на практиці не захищає українців від несанкціонованої навали генетично модифікованих продуктів харчування. Та ще й, як завжди, містить суперечності з правовими актами України, ухваленими раніше», – зазначив В.ПИЛИПИШИН

У повідомленні зазначається, що більшість країн Євросоюзу категорично проти ввезення та використання ГМО. Від генетично модифікованої продукції нині відмовилось понад 130 країн світу. У 2005 році було прийнято «Берлінський маніфест», яким визначено понад 100 регіонів, вільних від ГМО.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка новин

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку