Нова Рада: чи працюватимуть по-новому люди, які обирались по-старому?

03:00, 31 жовтня 2014
1153

Схід + Захід Нова Рада: чи працюватимуть по-новому люди, які обирались по-старому?

Добігає кінця підрахунок голосів, які віддали українці на дострокових парламентських виборах 2014-го року. Вже зараз можна констатувати, що перемогли на вибрах – принаймні, якщо говорити про багатомандатний виборчий округ – про європейські політичні сили, ті сили, які називають себе демократичними, ті сили які відкрито підтримували Євромайдан, а, згодом, Революцію Гідності, ті партійні бренди, які за минулої влади декларували себе як опозиція до правлячого режиму Януковича.

Однак, при всьому цьому, на жаль, методи, якими велася виборча кампанія, спроби втрутитись у виборчий процес, зокрема, підрахунок голосів, скандали та намагання деякими політиками і партіями опротестувати оприлюднені результати народного волевиявлення, - не набагато відрізнялись, а, подекуди, були навіть гіршими від типових рис виборчих кампаній часів Януковича та Сім’ї. Чому так сталось?

Чи зможе нова Рада, обрана в умовах війни та не завжди чесної політичної конкуренції за старим законом, стати кращою, продуктивнішою, патріотичнішою за попередню? На що готові новообрані депутати та їх партійні лідери задля того, аби процес утворення парламентської коаліції не став повторенням сумного уроку 2006-го року? Над якими законами передусім працюватимуть нові парламентарі?

Гості та експерти: Олександр Черненко, кандидат в народні депутати (партія «Блок Петра Порошенка») Сергій Висоцький, кандидат в народні депутати (політична партія «Народний фронт») Вікторія Войціцьк, кандидат в народні депутати (політична партія «Об’єднання «Самопоміч») Ігор Луценко, кандидат в народні депутати (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») Наталія Лінник, заступник генерального директора Комітету виборців України Олександр Клюжев, аналітик громадянської мережі «Опора»  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter