Референдуми в асортименті

00:00, 16 травня 2014
1838

Мова йшла про ситуацію на Сході України, де минулими вихідними відбулись одразу кілька опитувань громадян, організатори яких назвали свої акції гучним словом референдум.

Були обговорені три наймаштабніших опитування: два - за незалежність від України, Луганської та Донецької областей, та ще одне -- про приєднання Донбасу або його окремих частин до Дніпропетровської області.

Учасники дискусії шукали відповіді на питання: Яким чином результати опитувань можуть вплинути на ситуацію в Україні? Чи дозволять згадані плебісцити вгамувати пристрасті на Сході країни, де люди зі зброєю в руках захоплюють і утримують адміністративні будівлі та тероризують місцевих жителів або навпаки, протистояння на Донбасі ще більше посилиться? До чого зрештою ми насправді прийшли? Що взагалі тепер робити усім українцям та організаторам референдумів зокрема ?

Вихід із ситуації шукали учасники розмови:

Сергій КАПЛІН, народний депутат України від фракції ПП «УДАР», секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони;

Анатолій БЛИЗНЮК, народний депутат України від фракції Партії Регіонів, Голова підкомітету з питань органів виконавчої влади та державної служби Комітету ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ;

Віктор НЕБОЖЕНКО, соціолог та політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»;

Олександр Черненко - Генеральний директор Комітету виборців України

До дискусії долучилися скайпом:

Деніс ПУШИЛІН, керівник уряду самопроголошеної Донецької народної республіки, м. Донецьк

Дмитро ТКАЧЕНКО, активіст Комітету патріотичних сил Донбасу, заступник Голови ЦВК Дніпропетровського референдуму.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter