Брат чи ворог? Яке майбутнє чекає на стосунки України та Росії, і якими ці стосунки мають бути?

00:00, 04 липня 2014
3827

Останніми роками ми пережили кілька торговельних війн з Російською Федерацією, кілька «газових війн»; Росія відверто шантажувала нашу державу, намагаючись завадити підписанню Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною; зрештою, російські війська окупували Крим, а у даний час Москва не гребує відкритою підтримкою терористів, які вбивають та катають українських військових та мирних жителів на Сході країни.

Здається, міф про «братські народи» остаточно знищений самим Кремлем, але чи назавжди? Яке майбутнє чекає на стосунки двох сусідніх держав? Якими ці стосунки, в ідеалі, мали б бути?

Запрошені експерти:

Богдан ЯРЕМЕНКО, Голова правління фонду "Майдан закордонних справ", дипломат, колишній консул України в Стамбулі.

Борис КУШНІРУК, експерт-економіст

Іван ЯКУБЕЦЬ, полковник запасу, член експертної ради Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння, у 1998-2005 рр. - командувач Аеромобільних військ України

Ігор МІРОШНИЧЕНКО, народний депутат (ВО "Свобода")

Владислав ЛУК'ЯНОВ, народний депутат (позафракційний), член групи з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією (ПОПРИ ПОПЕРЕДНЮ ЗГОДУ, НА ЕФІР НЕ ПРИЙШОВ)

Олександр ЧУМАК, підприємець і громадський діяч з Харкова. Член Громадської ради при Харківській ОДА, керівник місцевої Асоціації приватних работодавців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter