Російська медіа-пропаганда в Україні: хто зацікавлений у відключенні українських каналів в зоні АТО?

00:00, 17 липня 2014
1680

Прес-конференція на тему: «Російська медіа-пропаганда в Україні: хто зацікавлений у відключенні українських каналів в зоні АТО та розповсюдженні брехні про «розiп'ятого» військовими хлопчика зі Слов'янська?».

Інформація про брехливий сюжет російського «Першого каналу», в якому, українські військові в Слов'янську розіп'яли хлопчика, викликала шквал обурень серед українців. Буквально в наступні дні очевидці із зони АТО повідомили, що в Донецькій області повністю відключили всі українські канали. Хто зацікавлений в тому, щоб за допомогою російської медіа-пропаганди в Україні, викликати ненависть жителів зони АТО до українських військових? Чому можливі відключення українських каналів у Донецькій та інших «проблемних» областях України? Хто стоїть за цією «медіа-зрадою» і як технічно зробити неможливим маніпуляції з трансляцією українських каналів? Відповіді на ці та інші питання дадуть представники координаційної ради Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (РРТ).

Учасники: директор департаменту роботи з органами державної влади Концерну РРТ Марина Помазанова, начальник профільного відділу Концерну РРТ Вікторія Тимошина, прес-секретар Концерну РРТ Павло Білоножко, народний депутат України Сергій Каплін, юрисконсульт Концерну РРТ Михайло Славянін, заступник голови об'єднаної профспілки Концерну РРТ Володимир Стащюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter