Презентація спеціального номера журналу "Україна - Китай" до 65-ї річниці утворення КНР

03:00, 17 жовтня 2014
2773

Презентація спеціального номера журналу "Україна - Китай", присвяченого 65-й річниці утворення Китайської Народної Республіки.

Журнал "Україна - Китай" є спільним виданням Інституту сходознавства ім. А.Ю Кримського НАН України та Української асоціації китаєзнавців. Цей спеціальний випуск створено за підтримки Посольства КНР в Україні. У виданні представлений широкий спектр думок про сучасний політичний і соціально-економічний розвиток Китаю, стратегічне партнерство України і Китаю, історико-культурні та гуманітарні зв'язки України та Китаю, про китайський проект Новий Шовковий шлях та ін.

У прес-конференції візьмуть участь: заступник секретаря РНБО України Олександр Литвиненко; завідувач відділу зовнішньої політики Національного інституту стратегічних досліджень при президентові України Андрій Гончарук; директор Інституту сходознавства им.А.Ю. Кримського НАН України Олександр Богомолов, китайські дипломати і українські китаєзнавці. Представники ЗМІ зможуть ознайомитися з виданням і задати авторам і учасникам прес-конференції питання про поточні події у КНР, про стан та перспективи українсько-китайських відносин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter