Парламентські вибори 2014: результати паралельного підрахунку голосів та підсумки спостереження ОПОРИ

03:00, 27 жовтня 2014
1176

Прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА на тему: «Парламентські вибори 2014: результати паралельного підрахунку голосів та підсумки спостереження ОПОРИ». 

Наступного дня після голосування ОПОРА буде першою організацією, яка оприлюднить результати голосування за партійними списками на позачергових виборах народних депутатів України згідно швидкому статистичному підрахунку голосів (PVT), який проводить Мережа ОПОРА на основі фактичних офіційних результатів голосування на дільницях. Експерти ОПОРИ підведуть підсумки дня голосування, попередні результати кампанії спостереження ОПОРИ, до якої були залучені близько 3000 спостерігачів та учасників моніторингу по всій Україні, проінформують про найтиповіші правопорушення на виборчих дільницях в день голосування, а також про хід голосування в Донецькій та Луганській областях. Експерти проаналізують діяльність органів і установ, відповідальних за організацію виборів в процесі голосування, підрахунку та обробки інформації.

Учасники: Ольга Айвазовська, координатор виборчих та парламентських програм ОПОРИ; Олександр Клюжев, аналітик ОПОРИ; Олександр Неберикут, аналітик ОПОРИ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter