Американська компанія Mozayix International виходить на український ринок

03:00, 07 листопада 2014
2234

Прес-конференція на тему: «Американська експертна компанія в сфері безпеки, оборони та аналітики: принципово новий підхід до найбільш гострих викликів у сфері безпеки в Україні».

Компанія Mozayix International, яка базується у Вашингтоні (округ Колумбія), представить принципово новий системний підхід до найбільш гострих викликів у сфері безпеки в Україні.

Нова Парадигма Української Безпеки компанії, або New Ukrainian Security Paradigm (NUSP) включає в себе необхідне базове дослідження, аналіз та оцінку комплексу безпеки і оборони країни, за якими підуть швидко виконувані практичні проекти реформ комплексу безпеки і оборони з метою перетворити застарілий оборонний комплекс в сучасну і компетентну військову силу, здатну виявляти і протистояти широкому спектру раптових зовнішніх загроз. Крім суто військових завдань, NUSP використовує розгалужений, системний підхід для вирішення спільних завдань України, зокрема питання енергетичної безпеки, а також важливої ролі оборонних реформ у відновленні економічного і бізнес-клімату.

Mozayix в даний момент діє  в декількох нестабільних країнах, які переживають перехідний період. Mozayix надає послуги в сфері безпеки, оборони, управління системами безпеки та аналітики, надає консультації по всьому світу, як на державних рівнях, так і для приватних компаній. Учасники: Філіп Дуайєр (Philip Dwyer), керуючий партнер Mozayix International та Жан Папан, консультант-аналитик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter