Військові фортифікаційні технології США для зниження втрат в зоні АТО

03:00, 19 січня 2015
2496

Прес-конференція на тему: «Військові фортифікаційні технології США для зниження втрат в зоні АТО: сучасний захист для українських військових, якісна реалізація проекту «Стіна», можливості запобігання трагедії у Волновасі».

Під час прес-конференції  представники американської компанії HESCO Bastion, Inc. в Україні та аналітичної групи Da Vinci AG   презентують  нові можливості  з розгортання фортифікаційних сучасних технологічних споруд  на території АТО з метою мінімізації втрат серед особового складу українських підрозділів та мирних мешканців. Будуть проаналізовані випадки в зоні АТО, що призвели до людських втрат через помилки у обладнанні фортифікаційних споруд та продемонстровані можливості нових технологій HESCO Bastion, Inc. для підвищення безпеки бійців АТО під час різних сценаріїв бойових зіткнень. 

Учасники:  Микола Толмачов, представник американської компанії HESCO Bastion, Inc. в Україні; Ігор Стокоз, представник американської компанії HESCO Bastion, Inc. в Україні; Лариса Чівуріна,  представник американської компанії HESCO Bastion, Inc. в Україні; Аарон Еклі, технічний представник HESCO Bastion, Inc. (США), колишній співробітник офісу Директора Національної розвідки Міністерства оборони США;  Анатолій Баронін,  директор аналітичної групи Da Vinci AG.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter