Сільгоспвиробництво в Україні в січні-серпні зросло на 0,4% - Держстат

17:44, 15 вересня 2017

Київ. 15 вересня. УНІАН. Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-серпні поточного року становить 0,4% порівняно з аналогічним періодом 2016 року, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 1,4%, а господарства населення - зменшили на 0,5%.

Виробництво рослинницької продукції за перші вісім місяців цього року зросло на 1% порівняно з січнем-серпнем минулого року. Зростання виробництва цієї продукції в сільгосппідприємствах становить 2,2%, тоді як у господарствах населення цей показник залишився незмінним.

У той же час, виробництво тваринницької продукції за січень-серпень скоротилося на 0,7%. Спад виробництва на сільгосппідприємствах і в господарствах населення становить 0,1% і 1,2% відповідно.

У повідомленні зазначається, що дані наводяться в постійних цінах 2010 року без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Як повідомляв УНІАН, у 2016 році виробництво сільськогосподарської продукції в Україні зросло на 6,1% порівняно з 2015 роком. Сільськогосподарські підприємства в 2016 році виробили продукції на 9,8% більше, ніж роком раніше, а населення збільшило виробництво на 1,5%.